inf. ze strony KK ZZPP – Vivat maj ! 3 maj!

Ministra Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk:
„W Konstytucji RP mamy zapisane prawa pracownicze i związkowe.”
 „jest dobrą okazją by przypominać, że demokratyczne państwo polskie zostało zbudowane wysiłkiem tych, którzy walczyli o prawa pracownicze – czyli związków zawodowych”

 

Święta majowe to okazja, by zarówno wyrazić dumę z naszych narodowych osiągnięć, jak i podjąć dyskusję o ich pielęgnacji. My, Związek Zawodowy Pracowników Policji obrońcy Konstytucji RP, którzy przeciwstawili się jej łamaniu (nasze VETO na próbę likwidacji służby cywilnej w Policji) w szczególny sposób celebrujemy dzisiejsze święto.
O tym więcej wkrótce, bo uważamy że oprócz uroczystego obchodzenia 1, 2 i 3 maja, ten czas należy wykorzystać na wypoczynek i miłe spotkania. Kontynuujmy więc relaks, by od nowego tygodnia wytężenie zabrać się do walki o godność pracowników Policji !!!
Vivat maj ! 3 maj!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „CZY WIESZ, ŻE... ŻE ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW POLICJI INFORMUJE 3 3 MAJA KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITE) POLSKIEJ #KONSTYTUCJA GWARANTUJE PRAWO DO ZRZESZANIA! to PODSTAWA NASZEJ SIŁY! ZWIAZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW POLICJI”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *