inf. ze strony KK ZZPP – egzamin na urzędnika mianowanego

Czy wiesz, że:
???? jeżeli jesteś członkiem służby cywilnej,
???? pracujesz w służbie cywilnej co najmniej 3 lata lub uzyskasz zgodę Komendanta swojej jednostki organizacyjnej Policji na przystąpienie do postępowania kwalifikacyjnego przed ich upływem, jednak nie wcześniej niż po upływie 2 lat od podjęcia pracy w służbie cywilnej,
???? jesteś magistrem lub posiadasz równorzędny tytuł zawodowy,
???? znasz co najmniej jeden język obcy spośród języków roboczych Unii Europejskiej lub jeden z innych języków wymienionych w przepisach
MOŻESZ:
w terminie do 31 maja 2024 roku zgłosić się i przystąpić do egzaminu na urzędnika mianowanego, które w bieżącym roku zaplanowane zostało na dzień 6 lipca w Warszawie.
Po zdanym egzaminie otrzymujesz akt nominacyjny na urzędnika mianowanego RP i ZYSKUJESZ:
???? dodatkowy urlop wypoczynkowy, rocznie nawet do 12 dni roboczych;
???? dodatek służby cywilnej otrzymywany z tytułu posiadanego stopnia służbowego – to z jego tytułu rośnie wynagrodzenie już w pierwszym roku od dnia uzyskania mianowania o 1235 zł 41 gr !!!
???? większą ochronę zatrudnienia;
???? większą ochronę wynagrodzenia.
Osobom ambitnym i zdeterminowanym, by przygotować się go egzaminów, służba cywilna daje możliwość rozwoju zawodowego i to takiego, który wiąże się ze stałym wzrostem wynagrodzeń, nawet u tak biednego pracodawcy jakim jest Polska Policja.
To właśnie dlatego Związek Zawodowy Pracowników Policji tak mocno walczył i walczy nadal o służbę cywilną w Policji, w tym o przeniesienie osób realizujących zadania administracyjno-biurowe z tzw. normatywu Policji do służby cywilnej.
Podejmującym wyzwanie życzymy POWODZENIA  i trzymamy kciuki
Komisja Krajowa Związku Zawodowego Pracowników Policji

 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW POLICJI INFORMUJE CZY WIESZ, ŻE... JESZCZE W 2024 R. PODWYŻKĘ 2 MOŻESZ OTRZYMAĆ 3 5ZŁ 5 4 1 GR SŁUŻBA 4 2 CYWILNA 2 ZWIAZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW POLICII TYLKO DO 31 MAJA JEST CZAS NA SKŁADANIE ZGŁOSZEŃ -CZYTAJ WIĘCEJ W OPISIE”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *