inf. ze strony KK ZZPP – Interpelacja nr 2516

???? W imieniu Związku Zawodowego Pracowników Policji zachęcamy do zapoznania się z odpowiedzią MSWiA, na interpelację nr 2516 Pani Poseł Marii Małgorzaty Janyska oraz Pani Poseł Krystyny Sibińskiej, którym głęboko się kłaniamy za zaangażowanie i chęć rozwiązania naszych poważnych problemów płacowych. ????
Treść interpelacji znajdziecie na stronie sejm.gov.pl

 

Odpowiedź Ministerstwa, dysponenta I stopnia, która choć potwierdza nasze, związkowe zaangażowanie w walkę o poprawę warunków pracy i płacy pracowników Policji, to niezmiennie od lat wskazuje również, że „dużo” ostatnio otrzymaliśmy. ????

Zasmucające, ale z drugiej strony motywujące do tego, by udowodnić, że to wciąż zdecydowanie za mało do „godnego wynagradzania” pracowników Policji za pracę na rzecz obronności kraju ‼️
Cała treść odpowiedź MSWiA na interpelację również na stronie sejm.gov.pl oraz na naszej stronie www.zzppkk.pl. Zapraszamy do lektury.
Komisja Krajowa Związku Zawodowego Pracowników Policji

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW POLICJI POLICJ INFORMUJE WALKA ZZ O GODNE PŁACE INTERPELACJA POSELSKA ODPOWIEDŹ MSWIA ZWIAZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW POLICII POLICJI INTERPELACJA NR 2516 KLUCZOWE INFORMACJE DLA PRACOWNIKÓW POLICJI CZYTAJ WIĘCEJ W OPISIE-”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *