inf. ze strony KK ZZPP – Nadchodzi jawność wynagrodzeń …

???? „W kolejnym etapie możemy przyjrzeć się zasadom dotyczącym płac i stanowisk, opisom stanowisk i przypisanych do nich zakresów obowiązków – po to, by odpowiedzieć na pytanie, czy wynagrodzenia w naszej organizacji są uzasadnione merytorycznie i mają podstawę w postaci regulaminów oraz czytelnych wymogów i zadań przypisanych do danego stanowiska.” ???? – fragment artykułu pt. „Nadchodzi jawność wynagrodzeń, jak ma wyglądać w praktyce, jak firma powinna się przystosować do dyrektywy płacowej”.

Polecamy lekturę całego artykułu, bo… nikt inny, jak my, pracownicy Policji, tak bardzo potrzebujemy analizy stanowisk i ustalenia sprawiedliwych zasad wynagradzania‼️
Komisja Krajowa Związku Zawodowego Pracowników Policji

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW POLICJI POLECA 5,000 75,000 500 40,000 22,000 4,000 20,000 ZWIAZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW POLICJI eeeg ၀ 2.03 2.00 2.08 "NADCHODZI JAWNOŚĆ WYNAGRODZEŃ, JAK MA WYGLĄDAĆ W PRAKTYCE, JAK FIRMA POWINNA SIĘ PRZYSTOSOWAĆ DO DYREKTYWY PŁACOWEJ" ARTYKUŁ NA INFOR.PL CZYTA W OPISIE I KOMENTARZU”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *