inf. ze strony ZZPP – Powołanie stałej podkomisji ds modernizacji Policji

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i tekst „ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW POLICJI INFORMUJE W DNIU 6 MARCA 2024 ROKU ROKU POWOŁANA ZOSTAŁA PODKOMISJA STAŁA DS. MODERNIZACJI POLICJI (...) ZWIAZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW POLICJI DLA PRZYPOMNIENIA: W TAKIM SKŁADZIE PRACOWALIŚMY W UBIEGŁEJ KADENCJI NA JEDNYM Z POSIEDZEŃ TEJ PODKOMISJI”

 

6 marca 2024 roku, odbyło się posiedzenie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych podczas którego zostały powołane podkomisje stałe, w tym ta dla nas najważniejsza: do spraw modernizacji Policji i pozostałych służb mundurowych.
W skład podkomisji weszli zaangażowani od lat w pracę na rzecz modernizacji i rozwoju Policji: Pani Poseł Magdalena Sroka i Pan Poseł Tomasz Zimoch. Na te osoby możemy liczyć od lat. Dziękujemy
Wierzymy, że pozostały skład, choć nowy osobowo, również wykaże serce do rozwiązywania problemów naszej grupy zawodowej.
Oto oni, Państwo:
– Posłanka Marta Wcisło, która została Przewodniczącą podkomisji,
– Poseł Jakub Rutnicki,
– Poseł Artur Łącki,
– Poseł Mateusz Bochenek,
– Poseł Łukasz Ściebiorowski,
– Poseł Włodzimierz Skalik,
– Poseł Paweł Hreniak,
– Posłanka Małgorzata Gromadzka.
Rozgrzewając się do pracy ze wskazanymi powyżej parlamentarzystami, przypominamy na zdjęciu, jak podczas jednego z posiedzeń sejmowej podkomisji stałej ds. modernizacji Policji (…) w ubiegłej kadencji, pracowały przedstawicielki Związku Zawodowego Pracowników Policji (26 maja 2023 roku).
Trzymajmy kciuki za efektywność nas wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *