Nowa oferta T-Mobile – Komunikat

K O M U N I K A T

Szanowni Państwo,

Pracownicy Policji i Funkcjonariusze

Uprzejmie informuję, że umowa na usługi telekomunikacyjne zawarte miedzy Małopolskim Zarządem Wojewódzkim Związkiem Zawodowym Pracowników Policji, a  operatorem sieci komórkowej T-Mobile dobiega końca. Mając na względzie Państwa pozytywne opinie w zakresie usług świadczonych za naszym pośrednictwem przez operatora sieci komórkowej T-Mobile, podjęliśmy starania celem przedłużenia i kontynuacji umowy, z której dotychczas mogli korzystać Pracownicy Policji, Funkcjonariusze a także członkowie ich rodzin.

W obecnej chwili finalizujemy zawarcie nowej umowy na nieco zmodyfikowanych warunkach, uwzgledniających zgłaszane przez Państwa uwagi. Nowa umowa oraz określone w niej warunki uwzgledniające Państwa oczekiwania, będą obowiązywać od początku maja 2024 r. Nowa umowa będzie obowiązywać przez najbliższe 4 lata i zakończy się w  maju 2028 r. Prócz tego komunikatu na wszystkie numery osób korzystających z naszej oferty zostanie przesłana informacja SMS od operatora informująca o kończącej się obecnej umowie oraz wprowadzeniu nowych rozwiązań. Nowe warunki, które załączyłem do niniejszego komunikatu będą również zamieszczone na stronie internetowej naszej organizacji pod adresem:  www.zzpp-krakow.pl w zakładce „promocje” – a następnie wybierając logo firmy T-MOBILE.

Uwzględniając powyższe uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail wszystkie osoby chcące zakończyć dotychczasową umowę i nie przedłużać jej na kolejny okres. W takim przypadku numery, z których Państwo korzystali zwrócimy do wskazanych użytkowników.   

Osoby, które chcą kontynuować umowę z T-MOBILE, nie muszą nic zgłaszać, umowa przedłuży się automatycznie!!!

 Informuję również, że z naszej oferty nadal mogą korzystać tak jak dotychczas Pracownicy Policji, Funkcjonariusze oraz członkowie ich rodzin.

Do komunikatu załączyłem informacje, w której opisano nowe warunki.

W razie jakichkolwiek pytań bardzo proszę o kontakt telefoniczny na nr 501 735 898 lub 47 833 45 23. Można również przesłać informację e-mail na adres: zzpp.zwkrakow@wp.pl lub dariusz.bulanda@nowy-sacz.policja.gpv.pl                  

Z wyrazami poważania
Przewodniczący Zarządu
Dariusz Bulanda

Małopolski Zarząd Wojewódzki
Związek Zawodowy Pracowników Policji
ul. Grottgera 50
33-300 Nowy Sącz

Tel. służbowy: 833 45 23 (018-442-45-23) lub 501 735 898
Email: dariusz.bulanda@nowy-sacz.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *