inf. ze strony KK ZZPP – Sprawozdanie Szefa Służby Cywilnej

Pamiętacie dewizę Związku Zawodowego Pracowników Policji, że równamy w górę, nigdy w dół? Stąd właśnie, nasza osamotniona w ubiegłym roku, walka o służbę cywilną w Policji. Byliśmy i jesteśmy przekonani, że dobrą przyszłość administracji przynieść może jedynie bycie częścią polskiej służby cywilnej, filaru naszej państwowości, jak mówi nowa Szefowa Służby Cywilnej Pani Anita Noskowska-Piątkowska, za którą cytujemy:

????️  „…Członkowie korpusu służby cywilnej codziennie służą obywatelkom
i obywatelom naszego kraju. Państwo powinno ich pracę godnie wynagradzać – wymaga tego elementarna odpowiedzialność
i sprawiedliwość…”

Zapraszamy do lektury „Sprawozdania Szefa Służby Cywilnej o stanie służby cywilnej i o realizacji zadań tej służby w 2023 r.”, w którym znajdziecie fragment zacytowanej przez nas wypowiedzi oraz szereg bardzo istotnych informacji, istotnych również przez pryzmat naszej grupy zawodowej – pracowników Policji.

Komisja Krajowa Związku Zawodowego Pracowników Policji

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKÓW POLICJI Sprawozdanie szefa służby cywilnej za 2023 rok Od szefowej służby cywilnej Szanowni Państwo! Za nami kilka trudnych dla służby cywilnej nastąpiły mocno nadwyrężyły nie tylko Polsce. Zmiany, które Czas najwyższy, ZWIĄZEK konstytucyjną pozycję, ograniczyły zaufanie obywateleki obywateli do administracji rządowej. PRACOWNIKÓW POLICJI wartości konstytucyjne stały się znowu istotą służby Państwu. Codzienną odpowiedzialną pracę członków korpusu służby cywilnej Polacy muszą oceniać wedle jej skuteczności,a nie przez pryzmat upartyjnienia, czy zależności od różnych wpływów. POLECAMY LEKTURĘ: SPRAWOZDANIA SZEFA SŁUŻBY CYWILNEJ ZA 2023 ROK LINK W TREŚCI OPISU I W KOMENTARZACH”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *